Post
Υποψήφιος Δήμαρχος ΓΟΡΤΥΝΑΣ
Post
Υποψήφιος Δήμαρχος ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ
Post
Υποψήφιος Περιφερειακός Σύμβουλος ΚΡΗΤΗΣ
Post
Υποψήφιος Περιφερειάρχης ΚΡΗΤΗΣ
Post
Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
Post
Υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος ΑΡΧΑΝΩΝ - ΑΣΤΕΡΟΥΣΙΩΝ
 
Image
Κυριακή 05 Μαΐου 2019 21:08 Κρήτη Νομός: Ηρακλείου

Κατατέθηκε ο Συνδυασμός Νίκης Δυνάμεις Γόρτυνας του Μιχάλη Δαριβιανάκη

Πριν λίγο κατατέθηκε στο Πρωτοδικείο Ηρακλείου προς έγκριση ο συνδυασμός Νίκης Δυνάμεις Γόρτυνας με υποψήφιο Δήμαρχο τον Μιχάλη Δαριβιανάκη.

Σε σχετική δήλωση του αναφέρει:

Ο Συνδυασμός Νίκης Δυνάμεις Γόρτυνας χαρακτηρίζεται από ανθρώπους με διάθεση προσφοράς, με ικανότητες, με αίσθημα ευθύνης, καθήκον και όραμα για τον τόπο μας.
Είμαστε ή τελευταία ευκαιρία που έχει ο Δήμος μας.

Ο αγώνας έχει ήδη ξεκινήσει και θα είναι σίγουρα νικηφόρος.

Αναλυτικά τα ονόματα του Συνδυασμού Νίκης:

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ

1.   ΑΝΤΩΝΑΚΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2.   ΒΛΑΣΙΑΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3.   ΔΡΑΜΟΥΝΤΑΝΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΖΑΧΑΡΙΑ
4.   ΔΡΑΜΟΥΝΤΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
5.   ΚΑΖΙΝΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
6.   ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ
7.   ΚΑΛΛΕΡΓΗΣ ΘΩΜΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
8.   ΟΡΦΑΝΟΥΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
9.   ΠΑΝΕΡΑ ΝΙΚΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
10. ΣΙΔΕΡΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
11. ΦΑΝΟΥΡΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
12. ΦΟΡΤΕΤΣΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΓΟΡΤΥΝΑΣ

1.   ΑΛΗΓΙΖΑΚΗΣ ΙΩΣΗΦ του ΧΡΗΣΤΟΥ
2.   ΕΡΝΕΡ ΕΙΡΗΝΗ του ΦΡΑΝΚ ΜΑΡΤΙΝ
3.   ΚΑΟΥΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
4.   ΛΑΖΑΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
5.   ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
6.   ΜΑΝΩΛΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
7.   ΜΑΣΑΟΥΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
8.   ΠΑΤΣΟΥΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
9.   ΠΗΡΟΥΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
10. ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
11. ΣΦΥΡΙΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
12. ΤΣΑΤΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΟΦΙΝΑ

1.   ΑΓΡΙΜΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
2.   ΑΓΡΙΜΑΚΗ ΚΛΕΑΝΘΗ του ΠΑΝΤΕΛΗ
3.   ΒΡΥΣΑΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4.   ΘΕΡΓΙΑΚΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5.   ΚΡΟΥΣΤΑΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
6.   ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
7.   ΜΑΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
8.   ΝΤΕΡΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
9.   ΣΑΡΙΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
10. ΣΤΑΜΑΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
11. ΣΤΑΜΑΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
12. ΧΕΙΜΩΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΤΙΜΟΛΕΩΝΤΟΣ


ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΡΟΥΒΑ

1. ΚΑΨΑΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
2. ΠΡΙΝΙΑΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΣΗΦΑΚΗ ΑΣΠΑΣΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4. ΤΣΙΜΠΛΟΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5. ΦΑΝΟΥΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ